Zselenák Fanni

Azon szerencsések közé tartozom, akik a munkahelyi gyakornoki státuszokból feljebb tudtak lépni, igaz erre egy kicsit várnom kellett. 2017 őszén végeztem az egyesületnél az egyetemi gyakorlatomat, melynek során számos arcát ismerhettem meg a közösségfejlesztésnek. Választásom indoklását egyrészt az adta, hogy egy számomra teljesen új és ismeretlen terület szakmai hátterét ismerhetem meg, másrészt pedig nagyon sok pozitívumot hallottam a szervezetről és tevékenységeiről. A gyakorlat lezárása után is jártam vissza nagyobb közösségi cselekvések során önkénteskedni és megmaradt a jó kapcsolat az egyesület munkatársaival. A lehetőség ugyan nem azonnal jött, de most már én is az egyesület munkatársai között tudhatom magam, ami nagyon megtisztelő. A munkám során motivál a szakmai fejlődés, a tapasztalatszerzés, illetve új módszerek megismerése és kidolgozása.