MEGHÍVÓ ÁLLÁSKERESÉSI TRÉNINGRE - HOMROGD

IDŐPONT:                 2020. július 1., JÚLIUS 3., JÚLIUS 10.; 13:00-19:00

HELYSZÍN:               3812 HOMROGD, Kossuth u. 150.

Szervezők:               Görögkatolikus Cigánymissziós koordinációs iroda,

Dialóg a közösségekért közhasznú Egyesület

Háttérinformációk:

A Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda támogatást nyert az "Értékünk a közösségünk!" című támogatási kérelmével, melyet az EFOP-1.3.7.-17, "A társadalmi kohézió erősítése az egyházak és civil szervezetek közösségfejlesztő tevékenysége bővítésével" című pályázati felhívásra nyújtott be. Konzorciumi partnerünk a miskolci Dialóg Egyesület.

Tréning célja: munkaerő-piaci szempontból előnytelen társadalmi pozícióval rendelkező (legfeljebb általános iskolai vagy nem piacképes szakmunkás-végzettséggel rendelkező) roma felnőtt személyek számára újraorientáló, motiváló, izolációt megszüntető csoportos tréningek vezetése.

További célok: álláskeresési technikákkal való megismerkedés, álláskeresési ismeretek bővítése, önismeret, önbizalom, kommunikáció fejlesztése.

Várjuk szeretettel!

A program az EFOP-1.3.7-17-2017-00253 azonosítószámú projekt keretében valósul meg.