MEGHÍVÓ - Rakacai egyházközségi akciónap: RAKACAI receptes és FÜVESKÖNYV TERVEZÉSE és összeállítása

MEGHÍVÓ - Rakacai egyházközségi akciónap: RAKACAI receptes és FÜVESKÖNYV TERVEZÉSE és összeállítása

 

IDŐPONT:                 2021. június 05. 09:30-13:00

HELYSZÍN:                3825 Rakaca, PETŐFI SÁNDOR U. 21.

Szervezők:                Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda, Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület

 

A Miskolci Egyházmegye által fenntartott Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és konzorciumi partnere, a miskolci Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület európai uniós támogatást nyert az EFOP-1.3.7-17 számú felhívásra benyújtott „Értékünk a közösségünk!” című pályázatával, mely a társadalmi kohézió erősítését célozza az egyházak közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével.

 

A projekt keretében a Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és a Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület egy közösségi akciónapot tervez 2021. június 5.-én, Rakacán. Az akciónap a projekt során megvalósuló közösségfejlesztési tevékenységek eredményeként, a rakacai közösség tagjaival való közös szervezés révén jön létre. Szeretettel várjuk az akciónapra a rakacai közösség minden tagját, az érdeklődőket, akik szívesen részt vennének egyházközségük fejlesztésében, aktívan tenni szeretnének környezetük és közösségük jövőjéért.

 

PROGRAM:

2021.06.05. SZOMBAT

09:30 – 10:00           ÉRKEZÉS, KÖSZÖNTÉS

10:00 – 10:30           KÖZÖSSÉGI CÉLOK MEGBESZÉLÉSE

10:30 – 11:30           RECEPTEK KIVÁLASZTÁSA, LEÍRÁSA

11:30 – 12:30           FÜVESKÖNYV MEGTERVEZÉSE

12:30 – 13:00           EBÉD

A program ideje alatt a gyerekek számára kreatív foglalkozást tartunk a tanoda épületében.

A hatályos kormányzati rendeleteknek megfelelően az alkalmon való részvétel a védettségi igazolvány és a személyi igazolvány bemutatásához kötött! Így tehát olyanok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek a fent nevezett dokumentumokkal és a tréninsgen vállalják annak bemutatását a Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda munkatársainak.

 

A program az EFOP-1.3.7-17-2017-00253 azonosítószámú projekt keretében valósul meg.

©2023 Dialog Egyesület. Designed By Endi

Search