MEGHÍVÓ HOMROGDI EGYHÁZKÖZSÉGI AKCIÓNAP: JÁTSZÓTÉR-TERVEZŐ EGYESÜLETI CSALÁDI NAP

IDŐPONT:                 2021. június 19. 09:30-12:30

HELYSZÍN:                Homrogd, Kossuth u. és Dankó u. kereszteződésénél

Szervezők:                 Görögkatolikus Cigánymissziós koordinációs iroda, Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület

 

A Miskolci Egyházmegye által fenntartott Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és konzorciumi partnere, a miskolci Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület európai uniós támogatást nyert az EFOP-1.3.7-17 számú felhívásra benyújtott „Értékünk a közösségünk!” című pályázatával, mely a társadalmi kohézió erősítését célozza az egyházak közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével.

 

A projekt keretében a Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és a Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület egy közösségi akciónapot tervez 2021. június 19.-én, Homrogdon. Az akciónap a projekt során megvalósuló közösségfejlesztési tevékenységek eredményeként, a homrogdi közösség tagjaival való közös szervezés révén jön létre. Szeretettel várjuk az akciónapra a homrogdi közösség minden tagját, az érdeklődőket, akik szívesen részt vennének egyházközségük fejlesztésében, aktívan tenni szeretnének környezetük és közösségük jövőjéért.

 

PROGRAM:

2021.06.19. SZOMBAT

09:30 – 10:00           ÉRKEZÉS

10:00 – 10:30           EGYESÜLETI CÉLOK BEMUTATÁSA

10:30 – 11:30           HOMROGDI JÁTSZÓTÉR TERVEZÉSE

11:30 – 12:30           KÖZÖS JÁTÉK, KREATÍV FOGLALKOZÁS

12:30 -                       EBÉD

 

A hatályos kormányzati rendeleteknek megfelelően az alkalmon való részvétel a védettségi igazolvány és a személyi igazolvány bemutatásához kötött! Így tehát olyanok jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek a fent nevezett dokumentumokkal és a tréningen vállalják annak bemutatását a Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda munkatársainak.

 

A program az EFOP-1.3.7-17-2017-00253 azonosítószámú projekt keretében valósul meg.

©2023 Dialog Egyesület. Designed By Endi

Search