MEGHÍVÓ AVASI IFJÚSÁGI KÖZÖSSÉGI AKCIÓNAPHOZ

iDŐPONT:                 2021. augusztus 02. 10:00-12:00

HELYSZÍN:                3529 Miskolc, Fényi gyula tér

szervezők:                GÖrögkatolikus Cigánymissziós koordinációs iroda, Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület

 

A Miskolci Egyházmegye által fenntartott Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és konzorciumi partnere, a miskolci Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület európai uniós támogatást nyert az EFOP-1.3.7-17 számú felhívásra benyújtott „Értékünk a közösségünk!” című pályázatával, mely a társadalmi kohézió erősítését célozza az egyházak közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével.

 

A projekt keretében a Görögkatolikus Cigánymissziós Koordinációs Iroda és a Dialóg a Közösségekért Közhasznú Egyesület egy ifjúsági közösségi akciónapot tervez 2021. augusztus 02.-án, Miskolcon, az Avas városrészen. Az akciónap a projekt során megvalósuló ifjúsági közösségfejlesztési tevékenységek eredményeként, a Miskolc-avasi ifjúsági közösség tagjaival való közös szervezés révén jön létre. Szeretettel várjuk az akciónapra a miskolci ifjúsági közösség minden tagját, az érdeklődőket, akik szívesen részt vennének ifjúsági közösségük fejlesztésében, aktívan tenni szeretnének környezetük és közösségük jövőjéért.

 

PROGRAM:

2021.08.02. HÉTFŐ

10:00 – 10:10           ÉRKEZÉS, KÖSZÖNTÉS

10:10 – 11:30                       SZEMÉTSZEDÉS A GÖRÖGKATOLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG TERÜLETÉN

11:30 – 12:00           EBÉD

 

A program az EFOP-1.3.7-17-2017-00253 azonosítószámú projekt keretében valósul meg.

©2023 Dialog Egyesület. Designed By Endi

Search